Anasayfa Haberler
Haberler
Joomla! Güvenlik Ekibi PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   
Cumartesi, 07 Temmuz 2007 09:54

Joomla! projesinin en yeni ve en önemli ekiplerinden birisi Joomla! Güvenlik Ekibidir. Sürekli olarak Joomla! ve siteniz için olabilecek her türlü güvenlik açıklarını veya hatalarını araştırırlar.

Son Güncelleme: Cumartesi, 07 Temmuz 2007 09:54
Devamını oku...
 
Joomla! Topluluk Portalı PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   
Cumartesi, 07 Temmuz 2007 09:54

Joomla! Topluluk Portalı artık çevrimiçi. Orada, Joomla! projesini güçlendiren katılımcıların etkinleri hakkında bilgi bulabileceksiniz. Tüm dünyadaki Joomla! Etkinliklerini ve size en yakın Joomla! Kullanıcı Gruplarını öğrenin.

Özellikler ile ilgili ilginç yorumları, topluluk haberlerini, güncel konuları ve daha birçok bilgiyi Joomla! Topluluk Yayınlarından öğrenebilirsiniz. Ayrıca RSS (birlik) haberlerini görmek için JoomlaConnect sayfasına göz atabilirsiniz.

Son Güncelleme: Cumartesi, 07 Temmuz 2007 09:54
 
Hoşgeldiniz PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   
Perşembe, 12 Ekim 2006 10:00
Joomla! yüksek etkileşimli ve çok-dilli Web siteleri, çevrimiçi topluluklar, medya portalları, bloglar ve e-Ticaret uygulamalarının hızlıca oluşturulabilmesi için tasarlanmış bir açık kaynak içerik yayınlama sistemidir.


Joomla! LogosuJoomla! geniş hacimli HTML belgeleri ve zengin medya içeriklerini yönetmek ve yayınlamak üzere hazırlanmış kolay-kullanımlı grafik kullanıcı arayüzü (GUI) sunar. Her boyutta organizasyon tarafından Genel Web Siteleri, Dahili Ağlar ve diğer ağlar için kullanılmaktadır. Ayrıca binlerce kullanıcılı topluluk tarafından desteklenmektedir.

Son Güncelleme: Perşembe, 08 Kasım 2007 12:06
Devamını oku...
 
Biz Gönüllüleriz PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   
Çarşamba, 07 Temmuz 2004 09:54

Joomla! Çekirdek Takımı kısa sürede Joomla! 'ya yeni yetenekler kazandırma hedefiyle bir araya gelmiş gönüllü geliştiricelerden, tasarımcılardan ve yöneticilerden oluşmaktadır.Bu iyi yağlanmış makine bazen kopyalanmış ama asla geri kalmamıştır. Joomla! açık kaynak fikrini endüstri standartlarında önplana çıkaran harika yeteneklere sahip tasarımcıları barındırır.Joomla! 1.5 bugüne kadar geliştirilmiş en güçlü ve farklı Joomla! sürümüdür.

Son Güncelleme: Perşembe, 08 Kasım 2007 12:10
Devamını oku...
 
Bir Milyon Gülümseme PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   
Çarşamba, 07 Temmuz 2004 09:54

Joomla! takımı gülümsemek için yaklaşık 1 milyon iyi sebebe sahip. İlk yayınlandığında, 1 milyondan fazla kişi tarafından indirilmesi ile benzersiz bir rağbet gördü. Yeni kod tabanı, eski kod tabanının neredeyse tümünün yeniden yeniden yapılandırılması ile oluşturuldu. Kullanıcı deneyimi hala inanılmaz yetenekli, ama geliştiriciler için Uygulama Programlama Arayüzü (API) bir rüya gibi. Gerçek PHP mimarları için düzgün bir altyapı en iyinin en iyisini sunuyor.

Eğer eski bir Mambo veya bir Joomla! 1.0 serisi kullanıcısıysanız, 1.5 özellikleri ile sizin için İYSlerin geleceği olacaktır. Artık daha güçlü, daha değişken, daha güvenli ve sezgisel. Geliştiricilerimiz ve arayüz tasarımcılarımız sayısız saatler çalışarak içerik yönetim sistemleri alanında en heyecan verici sürümü hazırladılar.

Devam edin ... bugün ÜCRETSİZ Joomla! kopyanızı edinin ve kalite ölçme projesi hakkındaki sözcüğü yaygınlaştırın.

Son Güncelleme: Perşembe, 08 Kasım 2007 12:16
 


Reklam
Telif Hakkı © 2022 Open Source Matters. Tüm Hakları Saklıdır.
Joomla! GNU/GPL lisansı altında özgür bir yazılımdır.