Anasayfa Topluluk
Joomla! Topluluğu PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   
Perşembe, 12 Ekim 2006 16:50

Bir sorunuz mu var?forum.joomla.org adresinde bulunan yaklaşık 260.000 üyesi ile çevrimiçi forumlar yeni ve deneyimli kullanıcılar için büyük bir kaynaktır. Devam edin ve sorularınızı sorun. Topluluk Joomla! sitenizle ne yaptığınızı görmek için bekliyor.

Yeni Joomla! web sitenizi tanıtmak mı istiyorsunuz?Devam edin. Forumumuzda sizin için bir bölüm ayrıldı.

Bize katılmak istiyor musunuz?

Eğer Joomla! ile çalışmanın eğlenceli olduğunu düşünüyorsanız onunla çalışmaya başlamayı bekleyin. Joomla!'nın gekişimine yardım edebileceğiniz birçok yol vardır:

  • Joomla! hakkında haberleri gönderin. Joomla! ile ilgili tüm haberleri haber portalımızda paylaşıyoruz. Eğer toplulukla paylaşmak istediğiniz Joomla! ile ilgili haberleriniz varsa; lütfen kısa hikayenizi, makalenizi, duyuruları ya da yorumları burayı tıklarak yazınız.
  • İzleyicimize hataları ve olmasını istediğiniz özellikleri raporlayın. Hata raporlama ile ilgili ek bilgi için lüften Hata Raporlama sayfasını ziyaret ediniz.
  • Yeni ve/veya düzeltilmiş davranışlar için yamaları gönderin. Yama gönderme ile ilgili ek bilgi için lütfen Yama Gönderme sayfasını ziyaret ediniz.
  • Joomla! nasıl geliştirilebilir konusunda fikirlerinizi bizimle paylaşmak için geliştirme forumlarına katılın. Önerilere her zaman açığız.
  • Joomla! çalışma gruplarından herhangi birine katılın ve kişisel deneyimlerinizi Joomla! topluluğuna taşıyın.
  • Türkçe Joomla! Türkiye için burayı tıklatınız.

Eğer Joomla! geliştirme topluluğuna katılmak istiyorsanız bilmeniz gereken herşey bu kadar.

Son Güncelleme: Pazar, 04 Kasım 2007 18:29
 
Reklam
Telif Hakkı © 2022 Open Source Matters. Tüm Hakları Saklıdır.
Joomla! GNU/GPL lisansı altında özgür bir yazılımdır.