Anasayfa Haberler Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   
Perşembe, 12 Ekim 2006 10:00
Joomla! yüksek etkileşimli ve çok-dilli Web siteleri, çevrimiçi topluluklar, medya portalları, bloglar ve e-Ticaret uygulamalarının hızlıca oluşturulabilmesi için tasarlanmış bir açık kaynak içerik yayınlama sistemidir.


Joomla! LogosuJoomla! geniş hacimli HTML belgeleri ve zengin medya içeriklerini yönetmek ve yayınlamak üzere hazırlanmış kolay-kullanımlı grafik kullanıcı arayüzü (GUI) sunar. Her boyutta organizasyon tarafından Genel Web Siteleri, Dahili Ağlar ve diğer ağlar için kullanılmaktadır. Ayrıca binlerce kullanıcılı topluluk tarafından desteklenmektedir.

Tasarımcı kaynaklarının tam bir belge kütüphanesi ile, Joomla! sunum, görünüm düzeni, yönetim ve hızlı üçüncü parti uygulama entegrasyonunun düzenlenmesine izin verir.

Joomla! zengi katılımlara ve birçok İYS ödülüne sahiptir. Şimdi daha güçlü yapısı ile, Joomla! tasarımcılara güç katar. Herkim ki genişleyi arttırmak istiyorsa, Joomla! 1.5 bunu yapabilir.

Yeni bir alt yapı, yeni bir yapılanma ve yüksek-etkin geliştirme takımı; Sizlere 'yeni nesil İYS' coşkusunu yaşatmaktadır. İster bir sistem mimarı isterseniz bir 'çaylak' olun, Joomla! sizi yeni nesil içerik dağıtımına taşır. 'Bir İYS den fazlası' bizim için bir oyun gibidir, çünkü yeni Joomla! Uygulama Programlama Arayüzü (API) inanılmaz güçlere ve esnekliğe sahiptir. Joomla! ile istediğiniz her alanda özgür olmanız size daha önce olmadığı kadar kolaylık sunmaktadır.

Web yayınlamasını mı düşünüyorsunuz? Joomla! düşünün.

Son Güncelleme: Perşembe, 08 Kasım 2007 12:06
 
Reklam
Telif Hakkı © 2022 Open Source Matters. Tüm Hakları Saklıdır.
Joomla! GNU/GPL lisansı altında özgür bir yazılımdır.